Alışveriş Sepeti

Değişim ve İade Koşulları

[vc_row][vc_column][vc_tta_tabs active_section=”1″ no_fill_content_area=”true”][vc_tta_section title=”Teslimat Koşulları” tab_id=”1592997926165-42fee091-0f7f”][vc_column_text text_larger=”no”]

Normal gönderiler 2 iş günü içerisinde standart gönderi olarak kargoya verilmektedir. Ekspres gönderiler 1  iş günü içerisinde teslim edilirken standart gönderilerin ulaşım süresi 3-5 iş günüdür. Standart gönderilerin İstanbul için teslimat süresi 2 gündür.

Bütün ürünlerimiz korunaklı kutu veya balonlu naylonlarla paketlenerek gönderilir. Ashwickers taşıma esnasında oluşabilecek herhangi bir hasardan sorumlu tutulamaz. Ashwickers bu koşullarda değişim yapma hakkını saklı tutar.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”İade ve Değişim Politikası” tab_id=”1592997926165-e5fcae9d-b123″][vc_column_text text_larger=”no” woodmart_inline=”no”]

Ürünlerimiz konusunda oldukça iddialı olsak da herhangi bir sebepten ötürü ürünü istemezseniz teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade işlemini contact@ashwickers.com adresine mail olarak bildirdikten sonra Yurtiçi Kargo ile alıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade ve değişiminin  kabul edilebilmesi için hiçbir şekilde kullanılmamış olması, paketten çıkan her öğenin (etiket, broşür, sticker gibi) tam teslimi ve satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.

 Yapılan incelemenin ardından şartları sağlayan ürünlerin geri ödemesi 7 iş günü içerisinde gerçekleşecektir. Ağırlığı 1 kg’ı geçen ürünler ve ekspres teslimat yolu ile teslim edilen ürünleri kargo ücretleri alıcıdan kesilecektir. Değişim yapmak istediğiniz ürünler için teslimat tarihinden sonraki 15 gün içerisinde ürünü bize gönderebilirsiniz.

​İade edilen ürünlerin kusurlu olması halinde kargo ücreti de tüketiciye iade edilecek olup, ayıpsız ürünlerin iadesinde iki yön için kargo tutarı müşterilerimiz tarafından karşılanacaktır. İade talep etmek için aşağıdaki kuralları sağladığınıza lütfen emin olun:

  • Tahrip edilmiş, kullanılmış ve satın alma özelliği kaybolmuş ürünlerin geri iadesi yapılamaz.

  • Ürün ağırlığının 1kg’ı geçtiği veya ekspres teslimat olarak gönderilmiş ürünlerin kargo ücretleri teslim edilmez.

  • Değişim için istediğiniz ürün satın almış olduğunuz üründen farklıysa müşteri bu farkı ödemeyi Kabul eder.

  • 14 günü aşan herhangi bir iade başvurusu dikkate alınmayacaktır.

  • 15 günü aşan herhangi bir değişim başvurusu dikkate alınmayacaktır.

  • Ashwickers bu koşullarda değişim yapma hakkını saklı tutar.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row]

Ücretsiz Kargo

500 TL ve üzeri alışverişlerde

Koşulsuz İade

15 gün içinde iade ve değişim

Etik Ticaret

Küçük zanaatkarları destekleyin

Güvenli Ödeme

Kredi / Banka Kartı / EFT