Bizimle İletişime Geçin

  Sık Sorulan Sorular

  Ashwickers ailesine katılmak mı istiyorsunuz? Siparişlerinizi www.ashwickers.com adresinden kolayca oluşturabilirsiniz. Ayrıca Instagram sayfamız üzerinden de sipariş verebilirsiniz (Bu metot daha yavaştır ve ürünlerin stok durumu garanti edilmemektedir.)

  İnternet sitemizden siparişinizi oluştururken kredi kartı ya da banka kartı ile kolayca ödeme yapabilirsiniz. Havale/EFT yolu ile ödeme yapmak isterseniz bizimle Instagram ya da Whatsapp üzerinden iletişime geçerek ödeme yapabilirsiniz.

  Ürünlerimiz el yapımı olduğu için ve stoklarımız sınırlı olduğu için kapıda ödeme yöntemiyle çalışmıyoruz.

  Bunun olacağını hiç sanmıyoruz! Ama olur da ürününüzü beğenmezseniz,  burada bulabileceğiniz çok esnek iade ve değişim politikamıza göz atabilirsiniz.

  Özetle siparişinizin size teslim edildiği gün itibariyle 14 gün içerisinde bizimle iletişime geçerek tam para iadesi alabilir ya da teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde bizimle iletişime geçerek sevdiğiniz bir başka modelle değişim yapabilirsiniz.

  Sorularınız için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

  Web sitemiz SSL (Secure Sockets Layer) güvenlik sertifikasına sahiptir. Dünyanın en büyük kuruluşlarından bazıları tarafından yönetilen üçüncü taraf modern ödeme sistemlerini kullanıyoruz. Web sitemiz banka / kredi kartı bilgilerinizi kaydetmez ve bu bilgileri görmemiz imkansızdır. Verilerinizden bazıları web sitemizde siparişlerin teslimi ve teslimat amaçları için saklanır ve bu bilgiler asla paylaşılmaz veya ifşa edilmez, tüm iade veya değişim kargo makbuzları gizliliğiniz ve veri korumanız için okunamayacak şekilde parçalanır.

  Müşterimiz olarak mutlu olmanızı istiyoruz. Bu nedenle özel durumlarda süresi geçmiş olsa da değişiminize onay verebiliriz, bu işlem ek ücret ödemesi gerektirebilir. Bu durumda şirketimiz tarafından sağlanan ücretsiz kargo hakkınız olmayacaktır.

  Eğer siparişinizin teslim tarihinden 14 gün sonra iade talebinde bulunursanız kanunen geçmiş dönem fatura ve vergilerini kapatmak zorunda olduğumuz için bu konuda bir şey yapmamız mümkün değildir.

  Ancak, çok özel durumlarda bazen daha sonra kullanılmak üzere bir hediye kodu veya tam veya kısmi miktarda kupon sağlayabiliriz.

  Ürünlerimiz yurt dışında, köylerde kadınlar tarafından elde üretilmektedir. Bu nedenle özel sipariş üzerine üretim yapmıyoruz.

  Ürünlerimizin tamamı el yapımı olduğu için stoklarımız çok çabuk tükenebiliyor. Bu durumda kafa karışıklığını önlemek için ürünlerimiz siteden kaldırılmaktadır. Stoklarımız devamlı yenilendiği için yeniden üretildiklerinde sitede görünür hale geleceklerdir.